% 100 Solid Surface

100-SOLİD-SURFACE8Gebze Solid Surface, doğal mineraller ve akriliğin birleşmesi ile oluşan güçlü yapısı sayesinde uzun ömürlü bir kullanım imkânı sunar. Yenilenebilir özelliği sayesinde oluşan küçük çizikler sünger ile ovalanarak giderilebilir.

Bakteri, küf ve leke oluşumuna izin vermeyen gözeneksiz yapısı ve kolay bakımı ile Gebze Solid Surface sadece mutfaklarınız için değil, banyolarınız içinde ideal malzemedir. Esnek ve ek yeri göstermeyen yapısı ile kolay işlenebilen bir malzemedir. Bir kaç farklı levhadan ek yeri belli olmayacak şekilde birleştirilebilir ve bulunduğu yerin havasını değiştirir. Şık geçirgen özelliği sayesinde, ara panelleri de Gebze Solid Surface ile süsleyebilirsiniz. Islak bez yardımı ile temizleyiciler kullanılarak silinmesi ilk günkü parlaklığını korumasına yardımcı olur. Gebze Solid Surface, farklı tarzlara hitap eden 54 renk seçeneği ile sizlerle. Gebze Solid Surface in ürünleri tek başına kullanılabileceği gibi, beğendiğiniz başka bir renk ile de kombinlenebilir. Mutfak ve banyo dolaplarınız takıldıktan sonra yerinde, lazer sistem ile ölçü alınıp, ısı ile şekillenerek; Gebze Solid Surface tezgâhınız, istediğiniz renk, tasarım ve modelde tamamıyla size özel hazırlanacaktır. Online sipariş sisteminden, lazer ile ölçü alımına, CNC ile kusursuz kesimden, montaj ustalarının bilgi ve becerisine kadar tezgâhlarınızın mutfağınıza ulaşmasındaki tüm süreç Gebze Solid Surface kusursuzluğunda sizlere ulaşıyor. Isıtılan % 100 Akrilik Plaka neredeyse her şekle girebilen bir madde haline gelir ve soğuduğunda performansından hiçbir şey kaybetmez. Üretim ve işçilikten kaynaklı sorunlarda 10 yıl garanti kapsamındadır. Kullanım ve müşteri hataları bu kapsam dâhiline girmez. İlk görünüşte biraz yapay bir ürün gibi görünse de, Uygulama sonunda kullanıcının çok severek ve verdiği kararda çok memnun kalarak kullandığı bir ürün olmaktadır.

Gebze Solid Surface bilinen bu ürün % 100 Gerçek ( Doğal ) ürünlerden elde edilen bir kompozit üründür. Çarpmaya karşı dayanıklılık testlerine iyi tepki verir. Çoğu kimyasal ürün temasına dayanıklıdır. Suya, kire ve neme dayanıklıdır. UV ışınları gibi en yıpratıcı etkilere bile üst düzey dayanım sağlar. Sürekli renkli ve canlı kalır. Gözenekli olmayan yüzey ve gözle görülmeyen derzler uygun değer sağlığa uygunluk sağlar. Özel tesisler için anti bakteriyel yüzey uygulaması bulunur.

Akrilik Solid Surface masif tezgahlar, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve döküm tekniği ile üretilen %100 akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesidir. İçine ilave edilen renk pigmentleri, mineral, ve diğer katkılarla doğal granit görünümünü alır.

Akrilik Solid Surface masif malzemeler ile uygulanan mutfak tezgahları, banyo tezgahları, karşılama bankoları, laboratuvar tezgahları, ameliyathane duvar ve tavan kaplamaları, mimari detaylar ile hijyenik ortamlarda, keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde, en zor mimari detayları , çağdaş çizgilere dönüştürür, çok fazla renk ve doku seçeneği sunar, eksiz yapısı ve teknik özellikleri sayesinde üzerinde mikroorganizma barındırmaz.

Üstelik, homojen ve esnek yapısı ve derz olmadan eklenmesi ile polyester, laminat ve doğal taşlara göre çok daha üstün, çok daha kullanışlıdır.

Masif ve gözeneksiz yüzeyi hijyenik olduğu için mikrop ve bakteri barındırmaz. Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir , ek yerleri belli olmaz, rengi solmaz, yanmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. 

a üretilen malzeme yüksek moleküler ağırlıklı bir yapıya sahiptir.Dolayısıyla çok iyi fiziksel ve mekanik özellikleri vardır.Düşük özgül ağırlıkSağlamlık ve kırılmaya karşı dayanıklılık.Parlak ve sert yüzey.Birçok inorganik kimyasala dayanıklılık.Eğilip bükülme.Parlak ve renksiz yada renkli kesit