Alçıpan Bölme Duvar

IMG_8823Gebze Alçıpan Bölme Duvar tarafından kullanılan malzeme birbirinden ayrı bağımsız odalar oluşturmanızı sağlayan alüminyum yada demir kullanılarak yapılan katı bir maddedir.Sizin için gereksiz büyüklükte olan ve daha kullanılabilir bir hale gelmesini istediğiniz odalarınız,ofis ve evlerinizde en pratik ,temiz yol Alçıpan Bölme Duvar olmalıdır.

Gebze Alçıpan Bölme Duvar Metal iskeletin her iki yüzüne hafif bir malzeme olan Alçı Levhanın vidalanması ile oluşturulan, oda duvarları, tesisat duvarları,tuvalet ve banyo bölmeleri elde edilebilen, taşıyıcı olmayan bölme duvardır. Gebze Alçıpan Bölme Duvar hızlı ve sağlama yapılarıyla öne çıkmıştır.Alçıpan bölme duvar öncellikle Gebze Alçıpan Bölme Duvar için geniş bulduğunuz alanları daha kullanışlı ve işe yarar hale getirmek için yapılır. Gebze Alçıpan Bölme Duvar kaliteli malzeme kullanımı ve çalışkan ekibiyle bir numara olmaya durumdadır. Alçı plaka sıva yerine mevcut duvara yapıştırılarak kullanılabilir. Gebze Alçıpan Bölme Duvar  sıvada mevcut olan dalgalanmalar olmadan düzgün ve estetik bir görünüm sağlar. Boya, duvar kağıdı, karo, fayans uygulamaları kolayca uygulanabilmektedir. Yangına dayanım,ses ve ısı yalıtımı sağlar. Gebze Alçıpan Bölme Duvar  Elektrik ve su tesisatını gizleme olanağı vererek eşsiz bir çözüm sunar. Binanın aynı zamanda da deprem riskine karşı yükünü hafifletir. Bu da sizlerin hem can güvenliği hem de vakit ve parasının Gebze Alçıpan Bölme Duvar a emanet olduğunun göstergesidir.Sektörde Gebze Alçıpan Bölme Duvar adını sıkça duymak mümkündür.Çünkü Yapılan iş ve harcanan zaman göz önünde bulundurulursa Gebze Alçıpan Bölme Duvar sizler için kaçınılmaz bir isimdir. Geleneksel yapı tekniklerinde duvar yapımında kullanılan kerpiç, tuğla, ytong, bims vs. gibi malzemelerin yerine alçıpan (alçı plaka)  kullanımı yaygınlaşmıştır. Kara sıva gibi meşakkatli bir işi tamamen üretimden kaldırdığı gibi alçı kullanımında da büyük tasarruf sağlamaktadır.Aynı zamanda binaya geleneksel malzemelerden çok daha az bir yük bindirmektedir. Alçıpan plakaları çelik veya galvaniz bir taşıyıcı sisteme vidalandığından, alçıpan duvarlar deprem açısından oldukça güvenlidir. Zamandan büyük tasarruf sağlayan bu sistem aynı zamanda ekonomiktir.

 

Ekonomiktir, minimum malzemeyle işçilikten ve zamandan tasarruf sağlar. Gebze Alçıpan Bölme Duvar özellikle düşük maliyet ve kaliteli işçilik ile mekanın hem ferah hem de kullanılabilirliği yüksek bir halde olmasını sağlar.