Akrilik Levha

100-SOLİD-SURFACE3

Akrilik Solid Surface masif tezgahlar, doğal mineraller ve akriliğin özel bir yöntem ile birleştirilerek ve döküm tekniği ile üretilen %100 akrilik esaslı bir yüzey kaplama malzemesidir. İçine ilave edilen renk pigmentleri, mineral, ve diğer katkılarla doğal granit görünümünü alır.

Akrilik Solid Surface masif malzemeler ile uygulanan mutfak tezgahları, banyo tezgahları, karşılama bankoları, laboratuvar tezgahları, ameliyathane duvar ve tavan kaplamaları, mimari detaylar ile hijyenik ortamlarda, keyifli bir dokunuş düşlediğiniz her yerde, en zor mimari detayları , çağdaş çizgilere dönüştürür, çok fazla renk ve doku seçeneği sunar, eksiz yapısı ve teknik özellikleri sayesinde üzerinde mikroorganizma barındırmaz.

Üstelik, homojen ve esnek yapısı ve derz olmadan eklenmesi ile polyester, laminat ve doğal taşlara göre çok daha üstün, çok daha kullanışlıdır.

Masif ve gözeneksiz yüzeyi hijyenik olduğu için mikrop ve bakteri barındırmaz. Herhangi bir basit malzeme ile temizlenebilir , ek yerleri belli olmaz, rengi solmaz, yanmaz, ultraviole ışınlara dayanıklıdır. Limon, sirke ve benzeri asitlere ve darbelere karşı yüksek direnç gösterir. 

a üretilen malzeme yüksek moleküler ağırlıklı bir yapıya sahiptir.Dolayısıyla çok iyi fiziksel ve mekanik özellikleri vardır.Düşük özgül ağırlıkSağlamlık ve kırılmaya karşı dayanıklılık.Parlak ve sert yüzey.Birçok inorganik kimyasala dayanıklılık.Eğilip bükülme.Parlak ve renksiz yada renkli kesit