Tesisat İşleri

tesisatisleri8

Elektrik Tesisatı Gebze Elektrik enerjisi alıcılara veya kumanda elemanlarına iletkenler aracılığı ile ulaşmaktadır. Üzerinden akım geçen iletken kabloların çevreye zarar vermemesi ve iletkenlerin dış darbelerden korunması için yalıtkan bir gereç olan boru içerisinden çekilir. Elektrik tesisatı bir yapının ısı ve ışık kaynağını yapının içerisine dağıtmaya yarayan tesisatlardır.

Elektrik tesisatının farklı uygulama yöntemleri vardır. Elektrik Tesisatı Gebze günümüzde en çok kullanılan iki yöntem ise sıva altına uygulanan elektrik tesisatı ve sıva üstüne uygulanan elektrik tesisatıdır. Sıva altına yapılan uygulama herhangi bir tehlike arz etmemektedir. Elektrik kablolarının sıva altına döşemek güvenli bir yöntemdir. Ancak sıva üzerine yapılan uygulamalarda ise risk bulunduğu için pek önerilmemektedir. Bilindiği gibi elektrik işleri hafife alınmayacak kadar tehlikeli ne ciddi bir iştir ki bu bağlamda Elektrik Tesisatı Gebze sizlerin ihtiyaçları ve arzuları doğrultusunda en güvenli seçeneklerinden biridir. Elektrik Tesisatı Gebze sistemlerinin de sektörde öne çıkmasının en büyük faktörlerinden biride yaptığı işi güvenli, temiz, sağlam ve estetik bir biçimde yapmasıdır. Zaten müşterilerin en çok dikkat ettiği konulardan biride estetik ve güzel görünümdür. Elektrik tesisatı döşenirken dikkat edilecek hususlara geçmeden önce tesisatta kullanılan malzemelere bir göz atalım. Priz, fiş, duy, elektrik düğmesi gibi… Mesela priz; kablolar için bir çıkış hattıdır. Elektrik Tesisatı Gebze Prizlerin kabloların girişini sağlayan çubuklar bulunur. Prizi ahşap yüzey üzerine monte edecekseniz ahşap vidalarını tercih etmelisiniz. Elektrik tesisatı döşenirken dikkat edilmesi gereken bazı noktalar vardır şimdi onlara değinelim. Elektrik Tesisatı Gebze Öncelikle akım kabloları; voltajın kinetik enerjisinin durumuna göre, her odaya yeterli miktarda elektrik akımı sağlayacak bir biçimde ayarlanmalıdır. Banyo prizlerinin küvet veya duş kabininden uzak bir yerde olması gerekmektedir.

Bunların dışında elektrik tesisatı için kullanılan kabloların TSE’ye uygun olması gerekir. Bu bağlamda da Elektrik Tesisatı Gebze en üst düzey güvenlik .Elektrik tesisatı tehlike saçan ve riskli bir iştir. Kullanılan enerjinin miktarı ve maliyeti ince bir hesap gerektirir. Elektrik konusunda bir bilginiz yoksa ya da acemiyseniz can güvenliğiniz için bu işin ehlilerinden yardım almanızı öneririz.

Ecma İnşaat,elektrik techizatı,ve elektrik techizatı döşeme konusunda,uzman ekip ve ekipmalarımız ile siz değerli müşterilerimizin hizmetindeyiz,yeni yapılar,inşaat halindeki binalar ve daha bir çok üzerinde son teknoloji ürünlerimiz ve bu işte eğitimini en üst düzeyde almış bünyemizdeki çalışanlarımız ile,herzaman kaliteli ve güvenilir hizmeti sunuyoruz

Bunların yanı sıra,elektrik bakım ve onarım işleriylede uğraşan firmamız,tüm imkan ve olanakları iye Gebze ve çevresinde hizmet vermektedir.verimli ve müşteri odaklı firmamız, siz müşterilerimiz sayesinde istediği hedefe ulaşmıştır,müşteri memnuniyetini hedef aldığımız işlerde kusursuzluk,ve yapılan işin devamı muhakkaktır.Her iş yeri ve mekanın en sorunsuz şekilde işlemesini sağlamak bizim işimizdir.