Tavan Sistemleri

  20130815_122105 Asma Tavan Sistemleri Gebze ile Asma tavan¸dekoratif bir görünüm, ses ve ısı yalıtımı sağlamak amacı ile yapılan, taşıyıcı sistem ve taş yünü, metal gibi kaplamalardan oluşan bir yapı elemanıdır. Yapılarda tavandaki kötü veya hoş durmayan görüntüyü önlemek amacıyla asma tavan uygulamasına ihtiyaç duyulmuştur.

Örneğin düşük döşeme, tesisat boruları vb. gibi durumlardan ortaya çıkan görüntü bozukluklarında asma tavan yapımına ihtiyaç duyulur. Dünyada ve Türkiye’ de bir çok yapıda asma tavan uygulaması yapılmaktadır. Asma Tavan Sistemleri Gebze  Özellikle bürolar, mağazalar, hastaneler, kamu hizmet binaları vb. halka açık olan  yerlerde estetik açısından yapılmaktadır.  Hijyen Günümüzde gıda ve sağlık sektörlerinin uymak zorunda oldukları şartnamelerde asma tavandan çok iyi derece de sağlık ve güvenlik özellikleri talep edilmektedir. Diğer taratan Asma Tavan Sistemleri Gebze elektronik, fiberotik, ilaç ve bilgisayar sistemlerinde özel klas 100 temiz oda şartları ve çevreci uygulamalar aranmaktadır. Asma Tavan Sistemleri Gebze ekibinin Darbeye Dayanıklı Asma tavanları bazen koridorlar gibi, teçhizata ulaşmak için plakların sık sokulduğu alanlarda çok fazla kötü kullanılmakta ve darbeye maruz kalmaktadır. Asma Tavan Sistemleri Gebze Bu nedenle darbe dayanımına ve ürünlerin uzun ömürlü olmasına ayrı bir önem verilmektedir Neme Dayanıklılık Asma tavanların hızlı yapılan binalar, aralıkla ısıtılıp soğutulan binalar, insan yoğunluğunun çok olduğu binalar, binaların dışa açık yerleri gibi alanlarda daha çok rutubete dayanmaları gerekmektedir. Asma Tavan Sistemleri Gebze sayesinde Asma Tavan Arasına Ulaşım Nedenler estetikten güvenliğe değişebilir. Asma tavanlar servis borularına ve elektrik tesisatına ulaşılmasını sağlar. Böylece telefon, havalandırma, klima, ısıtma, yangın algılayıcı ve sprinkler gibi servis elemanlarına ulaşmış olur. 2.5. Tasarım Asma tavanlar ayrıca eski tavanlardaki çatlak leke ve hasarları da kaplar. Asma Tavan Sistemleri Gebze ile Asma tavanların montajı, sökülmesi ve temizlenmesi kolay, hızlı ve ekonomiktir.

 

    Asma Tavan Sistemleri Gebze takımının Asma tavan da aydınlatmanın en iyi yapılmasında ve enerji tasarrufunda kritik rol oynamaktadır. Asma tavanlar sesi yutar ve gürültüyü azaltır.  Asma tavanlar en iyi aydınlatma seçeneklerini sunar.